| flavianeacsu a întrebat:

Cine imi poate spune de unde imi pot lua si eu o husa din silicon pentru Nokia C3? Multumeeeesc >big grin

Răspuns Câştigător
| fanporsche a răspuns:

Recomand una de cauciuc, eu am o husa de cauciuc pentru Nokia E5 (asemanator cu C3) si sunt multumit, are aderenta buna in mana, si chiar daca e scapat pe jos ai siguranta c nu se zgarie/sparge. O husa Nokia originala se gaseste la orice magazin Vodafone/Orange/cosmote. Eu unul am luat-o de la Orange.

4 răspunsuri:
| ExpertoTpu a răspuns:

De pe net, sau din magazin. daca nici pentru cel mai vandut telefon de la Nokia cu tastatura qwerty nu gasesti o husa...happy intelegi ce vreau sa zic.Bafta!

| SaBriinaa a răspuns:

Hei...te duci la magazinele Orange si sunt o groaza de huse frumoase