| Ionut_Manuel_1994_pEZw a întrebat:

Cine mai asteapta din 17 noiembrie sa ii ajunga o nenorocita de comanda de la eMAG?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar cum de inca nu a sosit, imi este greu sa cred

| cezar003 a răspuns:

De regula cine intreaba, dar ce ai patit?

| cezar003 a răspuns:

Suni la ei sau le dai in scris ca te-ai razgandit, eu nu as accepta o asemenea umilinta

| Violleta2022 a răspuns:

Suna la Emag si vezi ce se intampla cu comanda ta?
Poate trebuia platita, inainte sa ti-o timita!

| iAMVi a răspuns:

WTF frate, se face o luna, nu e posibil asa ceva, hai maxim o saptamana jumatate, zi ca e black friday da nici chiar asa, eu ii sunam si intrebam ce si cum sau anulam comanda direct, oricum astia de la eMAG s-au obraznicit de-a binelea, eu mai comand de la ei doar cand nu are Altex produsele si nu sunt aici sa fac reclama dar aia sunt baieti de baieti, preturi bune, asistenta buna...

| qest11 a răspuns:

MIe mi-a venit dupa vreo 10 zile, tot cam pe atunci facand comanda. Emag numai este ce a fost.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ai sunat la ei? ce ti au zis?

| Ionut_Manuel_1994_pEZw explică (pentru suntserios):

Am sunat de 3 saptamani incoa si tot imi zic "maxim luni, maxim in weekend, speram sa vina cat mai repede, le-am trimis o solicitare de urgentare a comenzii" nu o anulez ca nu stiu daca mai primesc banii....mai astept