| teo03072000 a întrebat:

Am dat o comanda pe eMAG ieri seara.Cand ar trebui sa ajunga?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Am comandat si eu de 2 ori de pe eMAG. Uita-te cu atentie ca stiu ca undeva in dreapta, sau pe pagina oricum, este o casuta unde scrie ajunge maine (sambata) sau luni dupa ora nu stiu care.Stiu sigur.Intra la comenzile mele, sau contul meu, da click-uri pe-acolo pana gasesti, sau verifica-ti e-mailul, ca poti gasi acolo.Bafta! happy

| djdani2010 a răspuns:

Avand in vedere ca ai comandat ieri seara( vineri) e posibil sa iti vina chiar si azi, daca nu azi luni sigur, dar cel mai probabil azi ( lucreaza si sambata).