| LeoDorin8 a întrebat:

Cine poate sa imi zica si mie niste magazine de ochelari de vedere din Focsani? dau funda pentru cele mai multe!

2 răspunsuri:
| contvechiidc a răspuns:

Http://www.optometricavisual.ro/info%20medical.html ai sus in colt programul cand e deschis si pentru contact ai acolo '' contact ''., http://www.vrancea-focsani.aaz.ro/oferta/cat/43/OPTICE

| ancadragutza a răspuns:

Buna eu imi cumpar ochelarii de la onioptic.com scumpicei sar super buni si rezistenti. poate este si in focsani.pup