| iliteo a întrebat:

Cine stie cat costa o perechede hyllis(adidasi cu roti)?

6 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Daca vrei orignali sunt cam 450-500 ron.
Insa eu am gasit si la 50 de ronhappy
Arata la fel, doar ca nu sunt originalihappy
Pa, pa:*

| VoiceWithin a răspuns:

Cei originali sunt la 450 - 500, sua poti sa iti cumperi roller la fel doar ca au un buton in spate in care sa iti scoti roata cand vrei happy la 100 de ron, eu roller mi-am cumparat happy

| DeeDee28 a răspuns:

In jur de 50-60 lei

| (0$t!n@ a răspuns:

Pai ori iti iei originali ori de la chinezi in jur de 30-70 ron nu sunt mai scumpi si pana la urma o sa se duca moda si nu trebuie ascum neaparat sa ne luam originali pentru ca suntem si in criza si o sa treaca moda si o sa ramai cu lei si cu buza umflata(buzunarul gol daca iti iei originali) dupa ce se duce mooda

| cryssy95 a răspuns:

Originali nu te-as sfatui sa-ti cumperi... pur si simplu nu se meritaoh go on
ia chinezesti in jur de 60 lei...eu am avut noroc si pe ai mei am dat 45 leihappy. poate gasesti si u tot asawinking

| asd a răspuns:

Originali is si 500 de lei da au site scrie pe google.