| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cat costa taxa de curierat? doresc sa imi cumpar niste haine dragute de pe internet.Eu locuiesc in Arad.Am gasit in Bucuresti magazin onlinne.Sau alte tari si imi doresc dar daca taxa de curierat costa mai mult decat haina? cine a procedat asa si si-a luat haine de pe net o mana de ajutor? multumesc

6 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Eu mi-am luat de la www.misspretty.ro, livreaza prin Posta ceea ce e f bine. Nu multe firme livreaza prin Posta.
Am platit 10 lei la transport si am primit hainutele in 3 zile :).

Curierul costa in jur la 35-40 lei.

| ikram a răspuns:

La fiecare magazin on-line iti spun act costa transportul, difera de la un magazin la altul in fucntie cu ce firme colaboreaza. Prin Posta romana - Prioripost un colet costa un jur de 10 lei (depinde de greutate), prin curier poate ajunge si la 30-40 lei transport in functie de zona in care locuiesti, si daca magazinul on-line mai plateste si el din transport sau nu.
Eu te sfatuiesc sa mergi pe trasnportul prin Posta Romana simplu iti ajunge coletul in 2-3 zile, exista optiunea prin care vine postasul la tine acasa si iti aduce coletul in jur de 3 lei in plus.
Si un colet normal incepe de la 6. 5 lei (transportul).

| pknike a răspuns:

Cheap Levis Shoes, Cheap Polo Shoes, Gucci Sneakers

Cheap Levis Men Shoes Paypal ( www.pknike.com )
Wholesale Dolce Gabbana Shoes ( www.pknike.com )
Cheap Air Jordan Sneakers Paypal ( www.pknike.com )
Cheap Sell Polo Men Shoes ( www.pknike.com )
Discount Puma, Lacoste Trainers ( www.pknike.com )
Authentic Men & Women Footwear ( www.pknike.com )
Paypal Gucci, Prada Sneakers For Sale ( www.pknike.com )
Cheap ED Hardy, Supra Shoes New ( www.pknike.com )
Cheap Discount D&G, Evisu Sho
Paypal Wholesale Coogi, Armani Shoes ( www.pknike.com )
China Supply Timberland Women Boots ( www.pknike.com )
Cheap Mauri, Hogan Shoes Dealer, Fanchiser Prada Shoes, Gucci Shoes China Market Wholesale Sandals s, T-shirts, Purses ( www.pknike.com ), Jean

All Products High Quality + Lowest Price!
Our Website: http://www.pknike.com ( Accepted Paypal Payment )
Mail: pknike888@yahoo.com.cine

Welcome to our website: http://www.pknike.com
We are a foreign trade company that wholesales all kinds of brand shoes and clothing.
Such as Nike jordan, Dunk, Nike shox, Air max, Air force one, Adidas, Puma, Gucci, Prada,
Bape, Timberland shoes, t-shirts, jeans, shorts and so on.
Reliability is our strong point. And we can offer all COLORS and all SIZES.
If you do business with us, you will be never worried about the quality.
All products are top quality with original packing.
You can rest assured. Our price is for wholesale, so ours is more favourable.

| daniel_6238 a răspuns:

Http://antiques-of-tomorrow.blogspot.com de pe site-ul asta daca comanzi, iti e livrata comanda prin posta romana si taxele sunt de 7 lei

| nilak a răspuns:

Intre 5 si 15 lei da scrie pe fiecare site

| reghenimia a răspuns:

In Romania: daca vrei sa iti fie trimise hainele prin Posta Romana, te costa aprox. 6, 5 RON/kg. Daca apelezi la Curierat Rapid, de obicei costa intre 15-20 RON.
In strainatete: Daca iti comanzi haine de pe un site din strainatate, fii atenta la costurile ascunse. Cu siguranta e scris pe site si pretul taxei de curierat. Atentie! Preturile sunt in general in Euro.