| Birta_Costi-Bogdan_1993 a întrebat:

Cine stie de site-uri cu TRICOURI PERSONALIZATE ieftine si serioase de ex. m-ar bate gandu la tricoul lui GRASU XXL "casa moara fetilii" dar ajung la 40 RON cu transport ceea ce nu vreau...as prefera ieftin si bun
dau FUNDA cel care are mai multe site-uri ca raspuns

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt de calitate, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| SamGodspeed a răspuns:

Vezi si pe www.printeo.ro caci sigur au modelele care te intereseaza.

| Birta_Costi-Bogdan_1993 explică:

Http://www.okazii.ro/......a115100729

marimea M s-i cat ma costa cu transport cu tot? sper ca nu mai mult

| Birta_Costi-Bogdan_1993 explică:

Pai cat ma costa?

| Birta_Costi-Bogdan_1993 explică:

Dolj mai exact filiasi cat ma costa cu totu cu transport cu tot?

| b267dac a răspuns:

Www.tricoaie.com - astia sunt cei mai OK.