| Johny95 a întrebat:

Cine stie in cat timp ajunge o comanda de la PC Garage?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De obicei in 48 de ore. Depinde daca le au in stoc sau stoc importator.

| mariusrobert114 a răspuns (pentru Salontanul):

Eu mi-am dat comanda de un cablu hdmi de la pc garage duninica am plasat comanda ieri mia cofirmat comanda si azi am primit produsul

| Salontanul a răspuns (pentru mariusrobert114):

Stii cum este? Eu, de exemplu, sunt de langa Oradea. Daca Altex sau Flanco au produsul in magazin la Oradea, mi-l trimit in ziua urmatoare. Daca vine din Bucuresti sau Ilfov, vine dupa 48 de ore sau mai mult. De aia am precizat daca il au in stocul lor sau stocul importatorului.