| Mihai321312 a întrebat:

Cine stie niste site-uri de cumparat ceasuri de barbati ieftine? Dau funda celui cu mai multe siteuri.
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ebay-ul si Aliexpress sunt cele mai bogate platforme de vanzari online, cu mii de furnizori, cu mii de optiuni, doar sa mergi pe site-urile lor si sa alegi ce-ti place.

| Fumiko a răspuns:

Incearca eMag, gasesti la mai multe preturi.

| TCosminn a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "ieftine"? Pentru banuiala mea iti recomand elefant.ro.

| Mihai321312 explică (pentru TCosminn):

Adica sa nu fie de la 100 lei in sus

| TCosminn a răspuns (pentru Mihai321312):

Pe elefant gasisem niste ceasuri foarte frumoase, unele electronice, la 120 130 de lei. Eu zic ca merita sa mai dai un banut in plus si sa fie un ceas mai frumos si probabil mai bun.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Vrei Atlantic nou nouț la țiplă pe controlate la specialist! elvețian model anii '70 cu secundar săgeată! dacă te interesează, vorbim! fixăm prețul atunci!?