| anonim_4396 a întrebat:

Cine` stie sa`mi spune programe de descarcat muzica pe net`? Help` meee pleasssse :X

3 răspunsuri:
| RockForever99 a răspuns:

Pai...daca vrei iti pot da ce folosesc eu.dau copy la url-ul unei melodii de pe youtube si dupa ii dau paste la youtube converter.si dupa ii dau converter si download.bye!

| danutz_8631 a răspuns:

Aaa...antonia09 ea vrea site-uri nu programe.Radio Fly.

| Loreen2001 a răspuns:

Eu una descarc de mult timp cu ''Youtube Downloader&Convert'' Este foarte bun si usor de folosit! Doar copiezi adresa URL de pe Youtube si o pui in casuta!