| AnAsTaSiUcA a întrebat:

Cine stie un site cu rechizite scolare pentru copii de 10-11 ani? Cine stie un site bun, in afara de originals.com, primeste funda!

Răspuns Câştigător
| ziz a răspuns:

Http://www.schoolfriendly.ro/

Aici sunt rechizite de calitate.Si sunt petru clasele 1-8. Sper ca te'am ajutat.Pa,pa:**

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna.eu zic daca ai vreun carrefour sau vreun supermarket in apropiere sa te duci acolo.sigur vei gasi din cele de calitate.nu cred ca are rost sa comanzi de pe net, cine stie ce iti vine acasa.:d

| AnAsTaSiUcA explică:

I-am dat fundita lui zis pentru ca chiar daca ma duc la un magazin (chiar si pe unde m-am dus) nu prea am gasit. Din aceasta cauza am propus aceasta intrebare.

| dragosluca a răspuns:

Http://www.schoolfriendly.ro cred ca e cel mai ok.