| deia_9483 a întrebat:

Cine stie unde pot sa imi gasesc niste manusi (lungi ) din piele intoarsa sau lana (de preferat online)?

5 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Buna!

http://www.okazii.ro/catalog/30107159/manusi-elegante-.html incearca aici dar nu stiu daca vei gasi din piele intoarsa...:|. Sper ca iti va fi de folos.

Pa pa.

| gossipgirl a răspuns:

Eu am unele din New Yorker:X
Sunt din piele naturala, negre, fara degete si sunt bestiale :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google l-ai intrebat? S-ar putea sa stie el cevabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ste unde in america

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand manusi din piele, piele intoarsa, piele normala, diferite modele si culori. Poze disponibile. Id mess: owydyu1983@yahoo.com. Vb mai multe acolo. Ms