| lunathemoon a întrebat:

Cine stie unde se pot gasi costume ca ale hannei montana in judetul cluj? ajutati-ma! va dau funda!

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. De ce vrei sa te imibraci ca cineva? Can poti fi originala, vei fi mult mai apreciata.
Si totusi nu trebuie sa te imbraci exact ca ea, poti gasiunele haine asemanatoare, sa le combini si poate iesi ceva frumos.
Nu te imbraca cu haine sclipicioase sau chestii de genu deoarece sunt de prost gust sad.
Peacewinking...

1 răspuns:
| Jessica a răspuns:

Bună.
Nu se poate ca cineva să aibă haine ca ale vedetelor. În primul rând vedetele au designer. Dacă ai mai mult de 12 ani îți sugerez să te maturizezi.