| cristina_8103 a întrebat:

Care este numarul de telefon al hannei montana?

6 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Ce proastă eşti.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

555-Bite me

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

07******** spune-i ca esti din partea mea

| Diiana232997 a răspuns:

rolling on the floor
Copii obsedati. l-)

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Tu chiar crezi ca Hannah Montana si-ar da numarul de telefon fanilor? Daca ar fi asa ar innebuni de tot. Crede-ma, nu ai sanse sa afli numarul ei de telefon...Si, scuze ca iti spun asta, sper sa nu te superi, dar nu cred ca ai multe de invatat de la ea, sa stii ca nu este chiar un model pentru copii.
Uita-te la acest videoclip sa vezi ce face idolul tau:
http://www.realitatea.net/......81813.html
si cum a zis si PuffyGirl, sper sa te trezesti la realitate si nu ti-o spun cu rea intentie.

| SugarLips a răspuns:

Tu sti macar ca fata aia se drogheaza macar nu mai fi obsedata dupa ea e numai o copila drogata si eu eram inebunita dupa ia dar a dat la tv daca nu ma crez uita-te pe youtube este adevaratul filmulet cu camera ascunsa in care ea se drogheaza asa ca nu mai dispera dupa ia si numerelu ei de telefon... Dupa ce o sa te prinzi o sa-mi multumesti ca te-am trezit si probabil imi dai funda dar nu o vreau vroiam sa te lamuresc doar