| MariaBianca736363 a întrebat:

Cineva care a comandat de pe shein? Comanda a venit la timpul estimat de ei?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie! Depinde de unde comanzi. Daca comanzi de pe Europa ( https://bit.ly/3AuneVl ) va veni mult mai repede. Altfel patesti ca Jassmina care nu s-a gandit la asta ca nu poate laughing. Este posibil ca produsul sa nu fie in Europa si atunci astepti. Dar daca este ai scapat.

| Violleta2022 a răspuns:

Comanda mea a sosit in 6 saptamani jumate, din cauza transportului international simplu si a pandemiei.
Si-au cerut scuze ca a intarzita dar au explicat ca sunt intarzieri mari de care ei nu pot raspudne din cauza pandemiei si a zborurilor internationale reduse.