| corinamargareta20001 a întrebat:

Buna, ați comandat pe shein vreodată și comanda a fost repartizată pe doua pachete? Care a fost pachetul care a venit mai repede? Cel cu mai multe produse sau cel cu mai puține produse?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Comand de 2 ani de la ei, lunar și da, mi-a fost împărțită când am selectat unul dintre produse Quickship (vin mult mai repede decât restul). Sau dacă faci comanda mai mare și atunci se împarte. Toate produsele vin în termenul de pe aplicația shein.

| XMarya78 a răspuns:

Cel cu quickship vine mai repede, sau cu cel mai putine itemuri(se prepara imediat si se expedieaza)