| Georgiana98 a întrebat:

Coleczionatzi Popcorn (revista)?

Răspuns Câştigător
| loverock a răspuns:

Da. o cumpar in fiecare luna... tare as vrea sa apara in fiecare saptamana dar.sad O adoooor :X:X

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Am cumparat revista pana anul trecut. Sincer acum, o consider inutila si complet nefolositoare.

| Alle15 a răspuns:

Dap este marfa o cumpar mereu, o adorr este super, tu o iei?

| CapitanuSemafor a răspuns:

Nu Dumnezeule. Sunt baiat si e plina de porcarii inutile. Cumpar LEVEL, Top Gear, autoshow, auto motor si sport, auto bild si What Car sau poate FHM si Playboy... dar niste tampenii din astea care doar fac din generatia tanara niste sclave ale modenului si barfei...hh

| RXN a răspuns:

Pana pe la 13-14 ani, da, obisnuiam sa fac asta, acum insa mi se pare scumpa si total inutila.

| zuzu a răspuns:

Daalove struck
o adooorlove strucklove struck

:*:

| byencutza95 a răspuns:

Daaaaaaa :X

| Georgiana98 explică:

Roxana ti-se pare scumpa 4 lei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand colectie reviste Top Gear de la nr. 24 la 61.

| Kerli a răspuns:

Nu o colectione
o cumpar si o citesc

| Bibb1 a răspuns:

Dap. si nu numailaughing mai colectionez si bravo, bravo girl