| Korps a întrebat:

Coletele din aplicatia wish ajung la poștă? Sau ajung la adresa mea?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i obligatoriu. Aplicatia nu este magazin. Magzinul il trimite cu ce vrea. Daca produsul este din UE poate sa-ti vina cu curierul. Daca obiectul este din afara UE va veni la posta vamala din judet.

4 răspunsuri:
| Paula2018 a răspuns:

Prin posta. Incearca AliExpress, sunt aceleasi produse, doar ca poti sa le gasesti cu transport gratis.

| Paula2018 a răspuns:

P.s. Indiferent de pe care site comanzi, citeste cu atentie recenziile si vezi ca gasesti multe poze reale in recenzii care te ajuta mult.

| Codrinn69 a răspuns:

Prin posta. Insa personal nu-ti recomand acea aplicatie.

| Violeta_Harloanu_1971 a răspuns:

Unde plătesc dacă vine produsu prin curier Wish