| iuli22 a întrebat:

Credeti ca ar fi ok sa imi iau aceste ghete de craciun? am 9 ani si nu sunt prea sigura daca au tocul prea inalt pentru mine ...ith%2Binte

Răspuns Câştigător
| dorin1990 a răspuns:

Salut.mi se pare o alegere gresita, am vazut produsul si da e tocul prea mare pentru varsta ta nu e bine sa porti toc pana la varsta de 18 ani ca iti poate afecta cresterea.

6 răspunsuri:
| EfruzeJosefine a răspuns:

Parerea mea este ca da ti s-ar potrivi foarte bine ..eu port de la 10 ani tocuri ...am 13 ani acum...
si referitor la baiatul care a castigat funda nu de la 18 ani trebuie sa porti tocuri ci poti si de la 9...1 Te INVETI DE MICA SA MERGI si asta mi se pare chiar foarte bine parerea mea

| iuli22 explică (pentru EfruzeJosefine):

Faza e ca eu mi le-as lua dar am vb cu mama dupa vreo 3-4 ore dupa ce am pus intrebarea si a zis ca 5 cm sunt prea mari pentru mine

| iuli22 explică:

Ma asteptem la o fata care sa imi raspunda, dar voi lua in considerare si raspunsul tau.

| EbbGreen a răspuns:

La 9 ani da :-s

| iuli22 explică (pentru EbbGreen):

Crezi?

| iuli22 explică (pentru EbbGreen):

Crezi?