| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este bun? http://www.evomag.ro/......50098.html vreau un tel nou.si as vrea sa aleg intre asta.si samsung corby.;))

7 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Pai, eu decurand mi-am luat un LG Kp 502, desi se spune ca nu e bun, mie nu mi-a facut nici o problema, face pozele frumoase, etc.Si Star este si mai bun.Eu zic sa iti iei Samsung star, corby are toata lumea, are camera mai slaba, nu stiu.eu iti recomand star.

| Catte a răspuns:

Am avut Nokia 5200.happy

| Mary496 a răspuns:

Pffff...Cum sa iti explic.Eu le am pe ambele.Samsung s5230 Star e foarte greu cu touch-ul, dar are camera excelenta.Corby are camera modesta si touch-ul nemaipomenit.
Deci iti recomand Corby.Cu Hello Kitty nu cred ca merge, poate regreti mai tarziu.

| BYBY a răspuns:

Da... e frum.decat corby.si cred ca e si bun...

| Daniel_4881 a răspuns:

Asta e mai bun ca si corby, corbi are multe defecte care apar in timp, daca pica pe jos o data sau de 2 ori se sctrica ceva, depinde de ghinion ce ti se strica(in plus nu compara Samsung cu LG(Lg e mai bun)incearca LG GD 510)

| seby19 a răspuns:

Nici unul.
Vezi Nokia 5230. Desi are o camera foto mai slaba are mai multe avantaje. Si e cel mai ieftin telefon cu sistem de operare(ceva ce samsungul ala nu are).

| arsene a răspuns:

Eu cred ca cel corby este mai bun...parerea me@ big grin