| InnocentKidd a întrebat:

Hiiii! As vrea sa imi cumpar un telefon Samsung Star S5230 Hello Kitty Edition ...In primul rand, spuneti-mi ce credeti despre telefon iar in al doilea rand daca stiti unde il pot gasi in Vaslui.Merci.fundita.

1 răspuns:
| VeveritzaKamicazee a răspuns:

Hm telefonul este cat de cat bun, am avut si eu unul din pacate nu are wi-fi sau 3g :| daca cauti un telefon cu wi-fi (sa intri pe net la scoala ) :D este Samsung Star 2 5260 al 2-lea model din aceasta serie oricum uite site unde gasesti foarte multe telefoane >>>> http://www.emag.ro