| alexalx1234 a întrebat:

Credeti ca in perioada sarbatorilor la eMAG va fi reducere la procesorul Intel I5-7400 sau ii va creste pretul?

6 răspunsuri:
| YellowAngel a răspuns:

La ce magarii se fac nu ma mira sa nu il scumpeasca inainte si apoi sa il ieftineasca de sarbatori ca sa te pacaleasca.

| RAY a răspuns:

Eu ma m saturat de eMAG vand produse prin firme fantoma si sunt nesimtiti, vezi si la altex, mediagalaxy

| Hammurabi a răspuns:

Daca o sa urmaresti pretul vei vedea ca acesta va creste initial pentru ca mai apoi sa anunte "mari reduceri" si sa-l scada la cat era inainte... laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Sau mergi la ei si ei isi spun domnule noi l am vandut dar nu a fost produsul nostru a fost vandut prin x firma? la care tu? poftim

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Exact. In ultima vreme nu mai sunt comercianti, sunt samsari.
intermediaza vanzarile altora.

| peperonies a răspuns:

Ia-ti i3 8100. e mai bun.