| Furnicuta000 a întrebat:

Ce reducere credeti ca o sa bage la Samsung Galaxy A71 pe eMAG?

18 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sub 1300 nu va fi, asta e clar, hai să pariem

| Furnicuta000 explică (pentru sierra1):

Pariem pe un A71

| sierra1 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nu cred că ești in stare să-mi cumperi unul. Să fie doar un LIKE

| Furnicuta000 explică (pentru sierra1):

Pregateste banii ca poate imi cumperi tu unul laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Furnicuta000):

" sierra1 a răspuns: Sub 1300 nu va fi, asta e clar, hai să pariem"

https://www.emag.ro/......DSYVYWBBM/

așadar, ai pregătit pachetul?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai este deja redus (si cred ca asa a fost de cand a aparut acolo laughing ), deci probabil ori o sa il lase asa, ori o sa il reduca undeva cu... 30%. Presupun ca altele mai mid spre low range o sa fie reduse.

| Furnicuta000 explică (pentru DoarBogdan):

sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru Furnicuta000):

Dar chiar iti doresti telefonul ala vad laughing

| Furnicuta000 explică (pentru DoarBogdan):

Pai oricum ma batea gandul sa il iau dar am zis sa astept pana vineri

| DoarBogdan a răspuns (pentru Furnicuta000):

Inca dai refrash?

| Furnicuta000 explică (pentru DoarBogdan):

De ce sa dau refresh daca primesc notificare? laughing
Si da, l-am cumparat

| DoarBogdan a răspuns (pentru Furnicuta000):

A... da, si... si eu stiam de notificare. Hmmm

Felicitari ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum e redus cu 27%. Probabil se va reduce cu 30-35%

| AlexAL275 a răspuns:

Ai putea să alegi un telefon de la Xiaomi, fac telefoane bune, calitate-preț. Am avut un Xiaomi Mi Note 10, bine ăsta era la 2000 de lei, cameră de 108 megapixeli (avea 5, dar aia de 108 era tank), 5260 mAh baterie, snapdragon 730G. L-am returnat din pricina faptului că nu avea certificare la ip68, se procesau greu fotografiile de 108 megapixeli din cauza procesorului și cam atât, a fost un telefon bun după părerea mea. Acum am un S10 plus și parcă-mi plăcea mai mult cel vechi, ăsta e mai bun la procesor, la memorie ram, ip68 și tot felul de chestii, dar nu e așa de wow. Ăștia de la Samsung scot telefoane pe bandă, majoritatea vai de mama lor. La banii ăia mai bine ai alege un telefon de la Huawei sau Xiaomi, părerea mea. Până acum am avut numai Samsung, m-am plictisit de interfață și de alte chestii. Faci cum vrei, dar cred că sunt și alte telefoane la banii ăștia. Mult succes!

| Furnicuta000 explică (pentru AlexAL275):

Am vazut ca au doua rude A71 si mi-a placut cand l-am vazut la ele, l-am butonat putin

| Furnicuta000 explică (pentru AlexAL275):

Huawei Nova 5T am luat pentru mama dar nu tine prea mult bateria. Si alte modele de Huawei nu imi iau ca nu ma descurc fara aplicatiile de la Google. Iar Xiaomi nu am vazut ceva intetesant la maxim 1500-1600 lei

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Nu stiu, mai sunt câteva ore