| FanLenovo a întrebat:

Cu cat au scazut preturile la telefoane de Black Friday in 2013?

Daca un telefon ar costa 1.000 LEI la cat ar ajunge de Black Friday?

Astept pareri dupa experientele de anul trecut.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Au fost reduceri considerabile. la eMAG anul acesta un telefon de 1000 lei poate ajunge si la 750 lei, la Altex 700 lei, depinde de fiecare magazin in parte cum fac reducerile happy

Bft!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare magazin isi face propriile reduceri la ce produse considera ei. Pana in ziua respectiva nu ai de unde sa stii

| Treistariustar a răspuns:

Ar trebui sa ajunga in jurul la 800 lei. Doar in caz ca costa 25-30mil scade mai mult de 500lei pretul. http://bit.ly/1yowWBC

| coolboy22 a răspuns:

Reduceri nu exista la noi, incearca pe site-uri externe.

Daca acum costa 1000 lei de Black Friday va costa tot 1000 lei.

| FanLenovo explică (pentru coolboy22):

La site-urile externe trebuie sa platesti un transport care costa...
de ex daca iti trimite din Arabia saudita, iti vinzi casa sa platesti doar transportul...

| coolboy22 a răspuns:

Cine te-a mintit a facut-o rau de tot.Numai bine, exista google sa citesti.