| Raduuuuus a întrebat:

Cum ajung cu metroul la Sun Plaza? daca iau metroul de la Stefan Cel Mare?

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iei pana la Victoriei si dupa schimbi spre Piata Sudului. Ai o harta in fiecare metrou si te poti orienta.

| Amegadaisuki a răspuns:

Mergi pana la piata victoriei apoi schimbi peronul si il iei pe ala de pipera pana la PIATA SUDULUI si are intrare direct in mall

| apz a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Cu ăla de Pipera ajunge în... Pipera. Tocmai opus drumului corect.

| apz a răspuns:

Mergi cu metroul până la Piață Victoriei, apoi schimbi pe magistrala 2 în direcția Berceni. Cobori la stația Piață Sudului pentru a ajunge la Sun Plaza