| Mihaa22 a întrebat:

Cum cumpar un produs in rate pe eMAG?
De fiecare data cand adaug produsul in cos apare cu pretul intreg desi l-am adăugat din categoria ratelor.

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ai nevoie de un card de cumparaturi la o banca partenera cu emagul. Cumperi produsul normal, banca plateste suma catre eMAG si dupa acea plata o sa iti fie esalonata de banca in nu stiu cate rate.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru rate trebuie sa te referi la magazin, deoarece trebuie sa ai documente ca esti angajata si poti platii lunar ratele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti trebuie cardul reifeisen bank, mergi la ei la bancă si vezi cum poti intra in posesia lui se numeste card de cumpăraturi, posibil sa existe si la alte bănci cum ar fi: Ing, Transilvania, Brd, Bcr doar cu conditia ca aceste bănci sa fie partenere Emag.