| ciprian112 a întrebat:

Cum deosebes o pereche de converse originali de una fake(nu ma refer la tenisi din piata care sunt alta firma, ci la cei contrafacuti dar care totusi au scrie pe ei converse)?

3 răspunsuri:
| zemantex a răspuns:

De la aia fake iti put picioarele, de la aia originali te ustura buzunaru happy

| pypa007 a răspuns:

Te uiti la etchieta sa vezi daca e firmaia care produce denesi orginate si te uuiti si dup talpa sa vezi daca are emblema cu firma daca are inseamna ca as orginanii si eu am patit-o

| anonim_9528 a răspuns:

Traducere romana-engleza" nu va mai fi ca inainte"?