| andutxza a întrebat:

Cum este magazinul house of art? Ce preturi are? Ca la noi s-a inchis asa repede in 5 saptamani de la deschidere s-a inchis si in oras nu este? Am nevoie urgent si vreau sa stiu daca are produse de calitate? Ce aspect au? Raspuns urgent! Cine imi spunde de sigur primeste

Răspuns Câştigător
| pisyyy a răspuns:

Magazinul este ok, au produse de calitate la preturi accesibile.singura chestie este ca au haine destul de office si elegante, nu pe gustul adolescentilor