| frumusicclaudic a întrebat:

Cum fac diamante in lady popular?

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Buna`!
La 100 de zile de joc primesti 200 de diamante, apropo la inceput cand iti faci contul primesti 8 diamante(ai grija sa nu le irosesti).
Diamantele le mai poti castiga invitand prietene care cumpara diamante(vei primi 10% din diamante). Ca sa le inviti vezi ca acolo unde e pagina Domnisoarei pe stanga mai joc scrie mare Invita Prieteni.
Le mai poti castiga la Buticul Misterios (la Mall) daca ai noroc.
Succes~!
Pa, pa kiss