| Dana a întrebat:

Cum faci diamante in lady popular?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Le cumperi, sau astepti sa implinesti 100 de zile de joc si primest bonus de la ei 100 de diamante sau 150 nu mai stiu exact.

| Romancutza a răspuns:

Diamantele le primesti oadat la 100 de zile.Castigi 200 de diamante, sau poti sa mergi la mall la buticul cu cutia de unde poti primi cadouriwinking

| dynuk a răspuns:

Trebuie sa dai bani adevarati de pe card...altfel nu se poate... adica diamantele alea trebuie cumparate

| Mariiko a răspuns:

Dar la butic iti da de toate si haine si accesorii etc dar de multe ori chiar NIMIC... si daca vrei mai multe... dap, pai trebuie sa le cumperi