| lau20 a întrebat:

Cum functioneaza la orange cumpararea unui telefon cu punctele thank you? De exemplu e aici un telefon https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/htc-wildf ire-s-dark-grey Scrie ca cu abonament nou costa 49 E, cu prelungire tot 49 E, dar cu punctele thank you? As vrea sa iau un telefon, si s-o dau, cadou, pentru cineva, dar nu inteleg nimic. ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Tequilaaaaa a răspuns:

Hmm. si pe mine m-ar interesa. Daca afli ceva, ai putea sa-mi dai un mesaj? Multumesc.