| Lolypup a întrebat:

Cum imi pot cumpara un jurnal ca al violettei?

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna!
Pai gasesti in toate librariile.
Te-am pupat.Pa,pa!

| Alexandra8989 a răspuns:

Gasesti in toate librariile:*

| Claudia15Maria a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url uite sper sa iti placa dar e in euro costa 39 de euo doar asta am gasit online sau daca nu poate gasesti la librariii

| Anonim678903 a răspuns:

Din pacate nu poti dar daca vrei exista un concurs dai pe google jurnal violetta si dai click pe prima pagina si vezi concursul

| Ana92001 a răspuns:

Pai am vazut intr-o reclama pe disney:
-incepand cu data de 31 iulie2013 la orice chiosc de ziare vei putea gasi un jurnal ca al Violettei la pretul de 19.99 lei! spre ca te-am ajutat!

| Ana92001 a răspuns:

Pai am vazut intr-o reclama pe disney:
-incepand cu data de 31 iulie 2013 la orice chiosc de ziare vei putea gasi un jurnal ca al Violettei la pretul de 19.99 lei!