| Ștefania23 a întrebat:

ma puteti ajuta? Caut un jurnal ca al Violettei stiti de unde pot cumpara sau daca imi puteti lua voi unul si sa mi-l trimiteti prin posta sau daca aveti unul de vanzare.
Va rog sa ma ajutati! happy

9 răspunsuri:
| lola9 a răspuns:

Eu stiu ca va apere pe 31 iulite la 20 de lei doar ca pe el este violetta poza cu vio nu este chiar mare dar se vede. Funda?

| Letisia a răspuns:

Uite si eu am cautat jurnalul violettei dar l-am gasit doar la americani pe amazon.com unte linkul http://www. amazon.com/s/ref=nb_sb_noss/184-2742873-0644242? url=search-alias%3Dtoys-and-games&field-keywords=violetta%27s+journal
Sper sa te ajute! FUNDA? :)

| Pysy_Crissy_1991 a răspuns:

Pai Bravo sau BravoGirl au facut un concurs numai stiu sigur care...ii poti intreba pe facebook sau e-mail. Apropo si UPC a facut un concurs asemanator...

| biaelena2002 a răspuns:

Eu am gasit pe net Jurnal Violetta. Dar trebuie platit in EURO. Si eu caut. poate gaseste cineva sa ne ajute. Macar un link se poate.

| Claudia15Maria a răspuns (pentru biaelena2002):

Chiar daca e in euro imi trimiteti si mie linkul

| LupiPushika a răspuns (pentru biaelena2002):

Unde ai gasit? pe ce ssitee
te roog

| showshowdog a răspuns:

Si eu am auzit ca apare jurnalul violetta pe 31 iulie si eu chiar acum ascult am deschis 2 interneturi si sunt aici si pe altul ascult Te creo e preferata mea si sa stitii ca aia din reclama au zis ca e exact ca al violettei dar nu al violettei are cheita si nu arata poza ei pe el si nici nu scrie numele ei undeva sus pe cand pe ala din reclama scrie si arata dar tot mil voi lua costa doar 19.99 lei.Si cand serialul violetta se va invechi si nul va mai da la televizor imi voi aminti de poza ei si sa nu-i uit numele...Violetta,Violetta...o ce nume!

| Kjllklk_Nkh_1994 a răspuns:

Am auzit ca va aparea din 31 iulie la chioscuri de ziare
la 20 de lei

| Terealemaria a răspuns:

Eu am gasit pe Ookee la 28.90