| INNA_7716 a întrebat:

Cum mai fac bani pe stardoll?

Răspuns Câştigător
| Antonia981 a răspuns:

Pai poti sa castigi in fiecare zi 5$ daca te joci la Play&Earn... Poti sa castigi un dolar numai daca esti Superstar daca iti pui o haina sau un obiect din casa la Recycle! Doar asa. Daca te joci la Play$Earn castigi 5$ dar pe cei 4$ trebuie sa ii cheltui in acea zi pentru ca altfel iti expira si 1$ e pentru tine, poti sa il cheltui cand vrei tu!

1 răspuns:
| xRos3 a răspuns:

Pe Play&Earn. dar trebuie sa iti activezi contul ca sa poti jucawinking