| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face bani la stardoll?

3 răspunsuri:
| Andradaaaaa a răspuns:

Cetare! da cum iti alegi jocul c la mine nu merge!

| soph999 a răspuns:

Din meniu>dolls and games>play and earn iti alegi un joc din cele 5 si primesti 5 stardolars.pe 4 trebuie sa ii folosesti imediat iar unul, daca nu ai nevoie de el iti ramane in cont pentru. urmatoarea zihappy
Bafta!

| MichelleI a răspuns:

Hmmm cam din orice dca iti schimbi parul macheiajul votezi iit personalizezi albumul iti da bani ca sti fie mai simplu du-te sus la bani unde iti arta numarul dai clic is iti apare o lista de sarcini fale si catsigi baniwinking