| hrdcore a întrebat:

Cum platesti prin virament bancar? mergi la banca si transferi banii sau poti si pe net?

Răspuns Câştigător
| problematic a răspuns:

Virament bancar inseamna ca depui cu manuta ta la banca. transferul bancar se poate face si online (pe net).

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula te duci la banca si completezi un ordin de plata ori depui numerar in contul celui pe care il platesti. Pentru transfer pe internet ai nevoie de Internet banking de la banca unde ai contul. Numai bine!

| nirvana7 a răspuns:

Pe net cred ca poti daca ai internet banking la banca unde ai contul.