| Joker3134 a întrebat:

Ce inseaamna virament bancar? Eu vreau sa cumpar un curs pdf de la Alexandru Plesa, care cica creste stima de sine si mi-a zis sa platesc prin virament bancar, adica dau banii pe loc in banca sau cum? Dar trebuie oare sa platesc comision ceva? Explicati-mi mai in detaliu nu cunosc astea.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie să ai un cont bancar pe numele tău din care să tranmiți banii într-un cont bancar al lui.

| Lucian4 a răspuns:

Este un transferul de bani intre conturi bancare. Pt. virament trebuie sa stii codul IBAN al contului si numele. Mai simplu este plata online in e.shop