| RoxyBlonduta3 a întrebat:

Cum pot pune poza pe TPU ca nu stiu ..finca sunt noua! Va rog ma ajutati?

7 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Dai la ''Editare profil'' iar mai jos este un buton ''Alege fisierul'' apesi pe el si alegi poza din pc.

Apoi apesi pe funda din dreptul numelui meu.

| xBya a răspuns:

In primul rand intoarce`te de unde ai venit, invata romana si abia apoi poti veni inapoi.

| Nanami利 a răspuns:

Dai la editare profil(in stanga) si acolo poti sa iti alegi poza de profil sau sa-ti modifici profilul.

| Fferdy a răspuns:

In stanga intrebarii scrie "notificari".
Sub, scrie "Logat ca RoxyBlonduta3"
Cauti "Editare profil" (a V-a)
Dai click. Dupa, cauti "Selecteaza imagine profil" si dai "Alegeti fisierul"
Iti alegi imaginea si dai " Salveaza profilul".

| TurboG a răspuns:

Editare profil si acolo scrie Selecteaza imagine profil

| RoxyBlonduta3 explică:

Multumesc mult tuturor!

| IoanaRalucka a răspuns:

In stanga unde scrie Logat ca...dai click si te uiti in lista aia de mai jos si a 5-a sageata scrie Editare profil dai acolo si o sa iti apara de unde poti sa iti pui poza