| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pune o poza pe TPU? va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| dianaaaaax a răspuns:

Bună.În stânga ai editare profil.Dai acolo și o să scrie schimbă imaginea--selectează imaginea de profil, încarci imaginea și dai salvează profilul.Nu se va schimba pe loc, o să dureze puțin. Sper că te-am ajutat. ♥

3 răspunsuri:
| kbej a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/ apesi acolo browser si gata selectezi poza ce vrei sa pui!

| WeepOficial a răspuns:

Buna:) Cred ca te referi la profil, pai intri la profilul tau si acolo trebuie sa arate unde schimbi poza de profil, daca nu dai un click pe poza cu omul gri poate reusesti sa o schimbi:) Sper ca ti-am fost recunoscator si sper sa imi asculti si tu melodiile:) Cu Respect Weep! http://www.youtube.com/user/WeepOficial/videos

| Cerculeț a răspuns:

Intră la "EDITARE PROFIL" și apoi unde scrie "SELECTEAZĂ IMAGINE PROFIL" dai pe "ALEGEȚI FIȘIERUL" selectezi din calculator o poză și apoi apeși pe "SALVEAZĂ PROFILUL".
Ea va apărea mai târziu, în câteva ore (atât timp cât nu este week-end sau sărbătoare)