| dianabbb a întrebat:

Cum pot sa imi selectez messu sa scrie la cei din lista cand nu sunt eu online :Andra Andra SHARED (...)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este imposibil asa ceva poti sa setezi messu sa lase un singur mesaj automat la cei care vorbesc cu tine un exemplu ar fi asa (buna nu sunt la pc lasa-mi un mass iar cand voi intra il voi citii) asta a fost un exemplu de mesaj iar ca sa fie posibil asta trebuie sa ai messul deschis insa exista o metoda care face ca mess-ul tau sa ramana online chiar daca tu iesi.

| stefania20 a răspuns:

Langa poza de la avatar scrie id da clik pe el si apoi pe invizible to everyone. funda?

| McQueen a răspuns:

Trebuie sa ai un profil de yahoo, in felul acesta cand scrii ceva la status pe messenger se posteaza automat si pe profil yahoo apoi cand ii dai clear status iti ramane ce ai postat pe profil yahoo happy