| marryyme a întrebat:

Cum sa-mi comand te pe site-ul terranovastyle?

Răspuns Câştigător
| iasicumpara a răspuns:

Alegi tara Romania, alegi categoria din meniul de sus si apoi produsul, ii copiezi codul, mergi la contact, completezi formularul si le spui ca vrei sa cumperi acel cod si unde sa il trimita.

3 răspunsuri:
| Priceputeanu a răspuns:

Selectezi ce ai nevoie, specifici marimea si dai click pe "adauga in cos", de acolo e joaca de copii.

| marryyme explică (pentru Priceputeanu):

Dar de la stradivarius?

| marryyme explică (pentru iasicumpara):

De la h&m se poate comanda online?

| iasicumpara a răspuns (pentru marryyme):

Alegi tara Romania, alegi categoria din meniul de sus si apoi produsul, ii copiezi codul, mergi la contact, completezi formularul si le spui ca vrei sa cumperi acel cod si unde sa il trimita.