| Andreea_5036 a întrebat:

Cum se downloadeaza muzica de pe internet?

5 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Se cumpara melodia care iti place sau cel putin asa ar fi normal.

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Pai bine sunt programe de ex:sttrongdc este foarte bun sau cel mai bun listenyoutube fundita plis?:*

| LollaLolipop a răspuns:

Intri pe www.fisierulmeu.ro/com bagi cautare scrii cine canta melodia si cum se numeste bagi cauta si acolo te uiti care are cele mai multe downloaduri si dai pe ala astepti acolo cateva secumde si gata:) dai funda?>:D<

| LollaLolipop a răspuns:

Inti pe www.fisierulmeu.ro/com la cautare scrii cine canta cantecul si cum se numeste pui cautare apoi iti apar acolo mai multe si care are cele mai multe downlodari pui pe ala astepti cateva secunde si gata:) sper sa functioneze... fundoi?:D

| claudia0204 a răspuns:

Cu grijalaughing