| Denisa a întrebat:

Cum se poarta bluzitele aceste? Doar cu sutien pe dedesubt sau cu ce? Merge la scoala cu o pereche de colanti negri simpli si niste sandalute cu multe catarame? http://images.google.ro/......tp?/imgres

6 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Eu am ff multe bluzite din astea si sincer.eu neaparat trebuie sa-mi pun sutienu` ca bluzita e cam transparenta si e neagra.big grin si.eu imi pun egari luciosi negri [normal] te sfatuiesc sa faci si u asa ca mine daca iti place big grin

| rebb a răspuns:

Hmm. dahappy, dar merg si cu blugi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ai combinao cu niste leginsi ) parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu una. e foarte draguta, imi place. unlink ceva.de unde o pot achizitiona?:d mersi

| DenisaMetal a răspuns:

Da sigur

| mada12 a răspuns:

Da...cu sutien dar bineninteles se poate si fara sutien. Cele mai multe merg foarte bine cu o pereche de colanti negri si...sandalutele alea sa nu aiba foarte foarte foarte mult catarame.