| Piikachu a întrebat:

Cum sta treaba cu ebay? Adica am gasit ceva la 0.01$ si as vrea mai multe. Nu sunt sigur ca preturile sunt reale adica o instalatie de brad la 0.01$. Si inca ceva, cu transportul cum e? Cat se plateste si detalii. Funda celui care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Poate ca ai gasit o licitatie care incepe la 0.01$, dar are si un pret minim rezervat sub care produsul nu se vinde. Nu cred ca vei cumpara o instalatie de brad cu 1 cent.

Daca se livreza in Romania si care este pretul transportului se specifica in pagina licitatiei.

| coolboy22 a răspuns:

Arata-mi adresa sa iti spun exact.

| AtomiculXXX a răspuns:

Din cate stiu nu prea trimit in Romania sad