| bahoi a întrebat:

Cum trebuie sa vina blugii slim fit pe un baiat? Aproape stramti sau cum laughing?

2 răspunsuri:
| cici a răspuns:

Ei, nici chiar strimti, sa te poti misca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, nu trebuie sa vina foarte mulati (ca la fete), intra si tu pe site-uri de haine si vezi cum vin blugii slim pe baieti (de exemplu, vezi pe zara.com), dar trebuie totusi sa alegi marimea potrivita. Mai depinde si de modelul jeansilor, sunt unii care vin perfect mulati (modelele mai subtiri), deci ai raspuns chiar tu bine, aproape stramti