| XcrisSSx a întrebat:

Sunt băiat. Vreau sa știu un lucru. Vreau sa mi cumpăr o pereche de blugi skinny,deoarece voi face pozele, clasa a 12 a etc și nu găsesc decât pe net.Pana acum am purtat slim.La blugii slim am mărimea 30 /34.La blugii skinny cu cât trebuie sa fie mărimea mai mare ca sa nu fie foarte strâmți? M am gândit la un 32?

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu zic sa incerci blugi mentolati sau blugi aromati ca si asa vor fi scosi de pe piata si ar trebui sa te grabesti pana mai apuci. Glumesc dar gasesti dar gasesti la eMAG uite un link
http://www.emag.ro/blugi-barbati/pret,intre-100-si-200/c

| Mihaelablabla a răspuns:

Cauta in mall, sigur gasesti blugi skinny. Vezi ZARA, H&M