| cocosnucifera a întrebat:

Cum vi se pare acest ceas? isi merita banii? E scump, ieftin sau ok?

http://www.breslo.ro/......ase_400549

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Daca iti place Da, isi merita banii.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Hmmm...daca tie iti place...eu nu as lua asa ceva dar stii cum se zice gusturile nu se discuta

| dArKv3n a răspuns:

Daca colectzionezi lucruri de astea sau daca le porti eu iti zic ca poti sa il iei tongue...dar depinde cu ce il porti. bafta

| SirGeokaru a răspuns:

Eu zic ca e ok, daca iti plac chestiile astea.
Dupa parerea mea daca as fi unul din cei care colectioneaza asa ceva l-as lua laughingsau macar las pune pe lista de asteptare.

| Paulyna_5780 a răspuns:

Fara suparare... in locul tau na`s da banii pe asa ceva :-&