| Legion7X a întrebat:

Cum vi se pare site-ul trendhim? A comandat cineva de la ei?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

La mine nu a fost niciun cost suplimentar, decât cel de livrare prin curier

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Da.
Eu am fost mulțumită

| Legion7X explică (pentru Denisa0954):

Eu am cam îndoieli. Nu stiu de unde trimit produsele. Poate trimit din altă Tară și există alte costuri poate ceva mai mari, în plus fața de prețul produsului. Am văzut ca nu au nicio locație prin România, decât prin Dandemarca.

| Legion7X explică (pentru Denisa0954):

Am înțeles. Poate sun la ei, sau am vazut că are un email de contact privind informațiile.