| goexpo a întrebat:

Cumparati online?
Si de unde?

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am cumpărat de pe okazii şi de pe e-cost.

| Brotacelu a răspuns:

Www.originals.ro e cel mai de incredere, am cumparat de la ei si produsele sunt exact ca in poza de pe site

Răspuns utilizator avertizat
| andalu a răspuns:

Da, de multe ori.quelle.ro(haine, in general in jur de 5-6 mil), e-mag.ro(laptop aprox 32 mil), f24.ro(aparat foto aprox 14 mil) si ultima achizitie : o bluza de pe www.starshiners.ro care s-a dovedit a fi total diferita de ceea ce arata poza de pe site.am fost f deamagita si mi-am propus sa nu imi mai cumpar haine de la firme(desi asta nu cred ca se poate numi firma) pe care nu le cunosc.

| laptopnews a răspuns:

Depinde de produse. Produse IT*C, electrice si electrocasnice cumpar de la eMAG, MarketOnline, Pc Garage, Sigmanet... Daca te intereseaza alte magazine online, pe alte domenii.anunta

| selef a răspuns:

Quelle Romania.

| unione a răspuns:

Fashiondays.ro haine deosebite, nu nike sau kenvelo

| clady_5716 a răspuns:

Http://cumparahaine.net am cumparat si sunt multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat o rochie de pe http://dressforlesstores.hi5.com. Sunt haine aduse din Anglia, super tari si destul de ieftine unele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 copii si mai cumpar de pe okazii.ro, sau de pe forumuri de mamici (http://www.copilul.ro, de ex) dar si de pe site-uri cu haine copii gen http://www.kidsoutlet.ro - au hainute super calitative si la preturi reduse. In general pentru copii cumpar foarte mult de pe net.

| malina_9455 a răspuns:

Pai eu am sumapart lentile de contact de la drlentila

| goexpo explică:

Ce produse? Si cat valorau?