| iwantananswer a întrebat:

Da am cumparat o sticla de Jack Daniel's si nu are biluta aceea care opreste bautura sa curga repede din sticla, inseamna ca este contrafacuta?

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Adu-l la mine sa iau cateva paharele si iti spun sigur daca e contrafacut sau nu

PS nu raspund de baut tot, tot, numai eu, singur, dar sigur iti spun daca era contrafacut sau nu!

big grinbig grinbig grinbig grin

5 răspunsuri:
| ToniiKA a răspuns:

Nu, există mai multe versiuni.
Cu sau fără picurător

| niko23 a răspuns:

Si mie mi-a adus cineva o sticla din franta dar nu avea biluta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu era contrafăcut. Era doar făcut. Iar după ce îl bei, o să fii și dta făcut, ba chiar contrafăcut. Și o să rămâi și fără biluță.

| sierra1 a răspuns:

Dacă a avut "timbru", e ok
...și nu vorbim aici de gust

| iwantananswer explică (pentru ziftode):

laughing